Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Zpět přehled brigád

Pro studenty i pracující – zjišťování zájmu zákazníků o fotovoltaické panely


Chceš v létě využít volný čas ke zlepšení komunikačních dovedností nebo si přivydělat kvůli zvyšujícím se výdajům? Zároveň si užít léto na čerstvém vzduchu a netrávit čas někde ve skladu? Pro našeho stálého partnera, který se pohybuje v energetice již mnoho let, hledáme na léto brigádníky, kteří budou při krátkém oslovení zjišťovat zájem o fotovoltaické panely na střechy domů. Práce je relativně jednoduchá, různorodá a nikoho u ní nemusíš přesvědčovat - pokud má daná domácnost zájem o informace, vezmeš si na ně kontakt a to je vše.

Čeká Tě teoretický úvod do problematiky a je jedno jestli jsi z Brna nebo Karlových Varů. Spolupracovat můžeme po zaučení odkudkoliv a Ty si tak můžeš přizpůsobit brigádu svým plánům na léto. Všechno potřebné se totiž naučíš během prvních dní s našimi zkušenými kolegy v Brně a pak se můžeš směle vydat do terénu kdekoliv v ČR.

Přes léto si tak můžeš vydělat 25.000 - 40.000 Kč měsíčně. Jako jistotu Ti dáváme hodinovku 160 Kč/hod a další příplatky podle toho, kolik zájemců získáš. Pokud zapracuješ na efektivitě, můžeš si tak za hodinu vydělat třeba i 150 Kč/hod navíc na bonusech a hodinový výdělek si tak zvedneš na 310 Kč/hod. Team leadeři Ti na startu věnují potřebný prostor pro zaučení a trénink základní argumentace, a pak Ti budou nápomocní při rozvoji Tvého výkonu. Dáváme důraz na zlepšování se a objektivní zpětnou vazbu v průběhu každého týdne.

Práci v terénu od Tebe očekáváme zhruba 4 hodiny denně, 4 dny v týdnu. Pracovní doba začíná od 16 hodin a končí maximálně odbitím 21. hodiny. Po zbytek dne máš tak volno pro vlastní prázdninové či pracovní aktivity.  Spolupracovat můžeme i ve chvíli, kdy máš jen 2 dny v týdnu a to alespoň 5 hodin denně. Naopak větší aktivitě se nebráníme 😉. Jsme závislí na počasí a pokud prší, tak nepracujeme. Naopak se snažíme využít co nejvíce slunečných dní.


Podmínkou je plynulá čeština a ukončené alespoň středoškolské vzdělání. Důležitá je také ochota a chuť pochopit jednoduchou logiku za samotnou instalací FVE. Není potřeba být master komunikace, interakce se zákazníky jsou opravdu jednoduché. Záleží nám na ochotě komunikovat a na příjemném vystupování.

Chceš aktivní léto, které strávíš venku, a ne jako pecka doma za počítačem nebo v kanceláři? Chceš si vydělat a jsi kapku systematický a zodpovědný? Pošli životopis a my už se Ti ozveme.

 

Požadujeme

- Ukončené středoškolské vzdělání maturitou

- Plynulou češtinu

- Ochotnou komunikaci se zákazníkem

 

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 160-310 Kč/hod.
Doporučeno
Vloženo: 21.06.2022 | 21:01 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Studenty
Místo brigády: Celá ČR
Druh brigády: Dotazování
Vložil: Drnovská Kateřina
Štítky: Od 18 let Pro studenty Na léto 2022

Fotografie pracoviště