Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

FIT kouč 🍃


Hledám 3 nové mladé kolegy do Týmu STRONG.

Jedná se o přivýdělek/brigádu --> ONLINE <--

Co Vás čeká?

Pomoc lidem se změnou životního stylu. Pomoc v oblastech hubnutí, nabírání do svalové hmoty, zlepšení stravovacích návyků, mít více energie, dostat se do kondice,... Dále Vás čeká práce s FB skupinou nebo s IG profilem, práce s lidmi, výživové konzultace, tvorba Nutričních programů a vedení klientů. Čeká Vás práce na sobě - můžete si tady Vy sami zlepšit postavu, zapracovat na osobním rozvoji, naučit se zde mnoho užitečných věcí, teré využijete ve vašem životě. Práci je možné vykonávat odkudkoli.

Požaduji

Zájem o zdravý životní styl, spolehlivost, zodpovědnost, pracovitost, pozitivní vztah k sociálním sítím, schopnost chtít se učit novým věcem, prostor pro práci alespoň 10 hodin týdně, minimální věk 18 let.

Nabízím

Finanční ohodnocení 4 000 - 15 000,-/měsíc na přivýdělek, 15 000 - a více,-/měsíc na hlavní kariéru. Kompletní zaškolení v oboru, časovou flexibilitu, školení od světových lékařů a školení v zahraničí. V Týmu STRONG máme úžasný pracovní kolektiv. Navzájem se podporujeme, inspirujeme, přejeme si úspěch (což je v dnešní době docela vzácné). Pořádáme teambuildingy a osobní akce, které vždy stojí za to. Nabízím růst jak kariérní, tak osobnostní - do jaké míry ho budete chtít využít je zcela na Vás. V neposlední řadě můžu rozhodně nabídnout celkově super životní styl...

Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete mi Váš životopis. Do 24 hodin Vás budu telefonicky kontaktovat.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 4 000-25 000 Kč
Doporučeno
Vloženo: 11.10.2021 | 11:00 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Celá ČR
Druh brigády: Služby
Vložil: Šašinková Anna
Štítky: Na doma Od 18 let Pro studenty Dlouhodobé
Anna Šašinková
Anna Šašinková
Šašinková Anna