Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Inzerát již není k dispozici


Zpět přehled brigád

Kouč ve změně životního stylu 🍃


Práce převážně ONLINE.

Hledám mladé lidi, které baví zdravý životní styl a chtěli by se v této oblasti více rozvíjet (bavilo by je pomáhat druhým lidem cítit se lépe ve svém těle). Dále hledám lidi, kteří nemají strach ze sociálních sítí, umí alespoň trošku pracovat s Facebookem, jsou zodpovědní a chtějí se učit novým věcem. Tato práce je rozhodně i pro lidi, kteří jsou ambiciózní a chtějí si splnit své sny.

Náplň práce

Konzultace s lidmi a pomoc lidem, kteří chtějí zhubnout, mít více energie, dostat se do kondice, nabrat svalovou hmotu nebo zlepšit si zdraví. Sestavování Nutričních programů (včetně stravovacího plánu). Vedení klientů k jejich výsledkům, k jejich cíli. Práce s FB skupinou (případně s IG nebo TikTokem). Sdílení zdravého životního stylu a Nutričního programu.

Nabízím

Kompletní zaškolení - ohledně zdravého životního stylu, jak nastavit Nutriční program klientovi, jak vést klienta, jak sdílet zdravý životní styl, jak pracovat s FB skupinou... Není potřeba mít jakékoli znalosti v tomto oboru, vše se tady naučíte. Dále nabízím úžasný pracovní kolektiv, lékařská školení, časovou flexibilitu, pracovní akce v zahraničí a především skvělý pocit - radost z této práce a vděčnost od lidí, kterým pomůžete dosáhnout jejich cíle. Je tady také prostor pro Váš vlastní výsledek - můžete si sami protvarovat postavu, zlepšit si energii, zdraví,... Finanční ohodnocení na přivýdělek 5000 - 15000,- měsíčně, na hlavní kariéru 15000 - 30000,- měsíčně.

Pokud Vás inzerát zaujal, pošlete mi Váš životopis. Já Vás budu telefonicky kontaktovat.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 5 000-25 000 Kč
Doporučeno
Vloženo: 22.01.2022 | 19:42 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Celá ČR
Druh brigády: Služby
Vložil: Šašinková Anna
Štítky: Na doma Od 18 let Pro studenty Dlouhodobé
Anna Šašinková
Anna Šašinková
Šašinková Anna