Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Kde hledáte?

Jakou brigádu?

Všechny Hledat
Město brigády
další města méně měst
Vytisknout

Pracovník zákaznického centra služby Western Union

Popis práce:

hledáme kolegu/-yni na částečný úvazek nebo na dlouhodobou brigádu na pozici "Pracovník zákaznického centra služby Western Union". !NEJEDNÁ SE O TELEMARKETING!

Náplň práce:

vyřizování telefonických dotazů a požadavků zákazníků Western Union

zajišťování podpory a další asistence pobočkám Western Union

zpracování a kontrola provedených transakcí každodenní komunikace s mezinárodní centrálou Western Union v angličtině

administrativa

Požadujeme: spolehlivost, rychlost, zodpovědnost, profesionální přístup komunikativní znalost AJ znalost práce na PC

Nabízíme: zázemí stabilní nadnárodní společnosti

stálé pracoviště v centru Prahy 1

pracovní směny dle dohody, vč. víkendů

mzda 125 - 135,- Kč/hod.

nástup možný ihned vhodné pro studenty, absolventy, maminky

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů