Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Helpdesk support v IT (noční směny)

Pro posílení našeho technického týmu hledáme nové kolegy na pozici Helpdesk support.

Pracovní pozice je vhodná pro studenty a absolventy.  Flexibilní práce na DPP či jako brigáda při škole. Jedná se o dlouhodobou spolupráci, ne pouze na pár měsíců.

Pracovní náplň:
- zodpovědnost za technickou podporu zákazníků v dohledovém centru, prvotní kontakt se zákazníky a řešení jejich požadavků v noci
- monitoring požadavků a problémů týkající se síťových aplikací nebo serverových systémů
- řešení zákaznických požadavků (po telefonu či e-mailu) a provádění standardních změn
- trouble-shooting incidentů a technická odborná komunikace
- systémová administrace, proaktivní dohled pomocí monitorovacích nástrojů
- analýza systémů a vyhodnocení všech alertů od zákazníků i z oblasti networkingu
- komunikace se zákazníky ohledně statusu požadavků/problémů
- tvorba reportů ohledně poskytování stavu řešení incidentů

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání
- základní znalost PC / Internetu
- základní znalost EN - alespoň psanou formou, komunikativní výhodou
- základní terminologie PC
- samostatnost, spolehlivost, časová flexibilita, komunikativnost

Nabízíme:
- zaškolení do problematiky, možnost rozvíjet se v IT
- platové ohodnocení odpovídající individuálnímu pracovnímu výkonu, znalostem a dovednostem
- příjemné pracovní prostředí a mladý kolektiv
- příležitost k seberealizaci
- využití firemních služeb zdarma
- práci v dynamicky rostoucí společnosti
- možnost osobního růstu

Nástup: možný ihned

V případě zájmu o tuto pozici zašlete svůj strukturovaný životopis. Vybrané zájemce zařazené do výběrového řízení budeme kontaktovat během několika dní.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů