Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Registrace je ZDARMA!

Inzerát již není k dispozici

Hledáme spolehlivé skladníky na dlouhodobou spolupráci.

Požadavky:

- zkušenost na obdobné pozici výhodou
- samostatnost a pečlivost

- čistý trestní rejstřík
- časovou flexibilitu

Pracovní náplň
- nakládky a vykládky ve skladovém prostoru
- skladové operace spojené s evidencí skladových zásob a přidružené činnosti
- příjem a výdej zboží

  • Pracujete 40 h týdně, je možnost dělat přesčasy.
  • Spojíme vás přímo ze zaměstnavatelem.

Neváhejte nás kontaktovat.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů