Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o brigádách jako první!
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

LEPŠÍ PRÁCE s.r.o.

Vykládka a třídění zavazadel na letišti - volba směn - 170 Kč/hod

Pro našeho významného klienta provozujícího služby v rámci leteckého provozu hledáme brigádníky na:

Vykládání, nakládání a třídění zavazadel

- zaměstnanec bude kompletně zaškolen včetně řízení schůdků k letadlu a jiných vozíků, které se na letišti používají

- školení hradí letecká společnost a naopak školení je hrazené jako odpracované hodiny pro vás

Nabízíme:

- mzda 170 Kč / hod

- plus všechny zákonné příplatky (noc, víkend apod.)

- stravenky 150 Kč / směna

- zaměstnanecké TAXI v čase 22:00 - 6:00

- multisport karta 750 Kč

- zvýhodněné parkování 250 Kč / měsíc

- Makro karta zdarma

Požadavky:

- věk min. 18 let

- trestní bezúhonnost (čistý VRT) - podmínkou

- fyzická zdatnost

- ŘP sk. B - podmínkou

- časová flexibilita (plánování směn na měsíc dopředu)

- nepřetržitý provoz - směny jsou různě dlouhé - mění se jejich začátek a konec (směny si volíte dle Vašich časových možností vždy na měsíc dopředu).

- upřednostníme uchazeče, kteří jsou schopni odpracovat alespoň 5 směn za měsíc

Příklad směn k výběru: 5,00-17,00 // 19,00 - 23,00 // 5,00 - 15,00 // 7,00-14,00 // 9,00-22,00 apod.

Náplň práce:

- vykládka a nakládka zavazadel (ručně nebo pomocí techniky)

- řízení manipulační techniky (různé vozíky, autíčka, schůdky k letadlu apod.)

- třídění zavazadel pomocí čtečky kódů, která určí jeho další cestu (jiné letadlo nebo výdejní pás pro cestující)

Zašlete nám Váš kontakt a my Vám zavoláme nebo dorazte na informativní pohovor k nám na pobočku.

Pohovory jsou každou středu a pondělí v 10,00 na adrese:

Služeb 3056/4, Praha 10

(cca 400 metrů od metra A - Depo Hostivař)

Těšíme se na Vás!

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů