Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Dlouhodobá brigáda v eshopu Dráček - 140Kč/h


Na dlouhodobou spolupráci hledáme brigádnici/brigádníka do rodinné prodejny/eshopu Dráček. DPP nebo DPČ, pracovní doba dle domluvy. Naše provozní doba je pondělí až pátek 10-18h. Buď přijmeme jednoho člověka na pokrytí celé pracovní doby nebo dva na střídání (2-3 dny v týdnu na 8h nebo dřívější odchody v případě potřeby vyzvedávat dítě ze školky ap.), záleží na domluvě a osobních preferencích. Časem možný HPP, pokud bude spolupráce vyhovovat oběma stranám. Práce manuální i administrativní, balení zásilek, příjmy zboží a jeho úklid do regálů, vkládání dat do eshopu, po zapracování přímý prodej a výdej eshopových objednávek zákazníkům. Nabízíme pohodové prostředí malé rodinné firmy a mnoho prostoru pro samostatnou a odpovědnou práci. Zkušenosti s podobnou prací vítány, nezkušené zaučíme. Důležitý je úsměv pro naše zákazníky a vaše příjemné vystupování. Pracoviště u metra Palmovka, Praha 8. Nástupní plat 140Kč/h , po zapracování 150Kč/h. V případě spolehlivé docházky a dobře odvedené práce vás nemine vánoční bonus. Výplata týdně.

Požadujeme:

Dochvilnost, spolehlivé příchody do práce, pracovitost, samostatnost a zájem o dlouhodobou spolupráci, velmi dobrá znalost práce na PC. Pokud patříte mezi ty, kteří do práce občas bez omluvy nepřijdou, na inzerát neodpovídejte.

Nabízíme:

Pokud se budeme moci spolehnout na vás, můžete to samé očekávat od nás. Děláme vše proto, aby se u nás naši zaměstnanci cítili dobře

 

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 140-150 Kč/hod.
Vloženo: 27.09.2021 | 18:30 hod.
Termín: ihned
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Praha 8, Pod Kotlaskou 3
Druh brigády: Balící a kompletační
Vložil: Loudínová Michala
Kontakt:
Štítky: Dlouhodobé
Stanislav Loudín
Stanislav Loudín
Loudínová Michala