Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

OBSLUHA VINOTÉKY - PRODAVAČ(KA)


Pro obsluhu vinotéky na Praze 5 (u Anděla a Kavalírce) a na Praze 2 (u nám. Míru), hledáme uchazeče na pozici "obsluha vinotéky - prodavač(ka).

Hledáme brigádníka, který je ochoten učit se novým věcem a bude mít svou práci rád. Zakládáme si na slušném a příjemném vystupování k našim hostům a také proto upřednostníme lidi pozitivně naladěné a komunikativní. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství je nutností.

Nabízíme Vám vysokou flexibilitu, kterou je VAŠE VOLBA VÝBĚRU SMĚN. Pracujete na Dohodu o pracovní činnosti. Plat je vyplácen KAŽDÝ DEN po směně, spropitné po ukončeném měsíci. Mzda činí 100 Kč - 150 Kč/h, podle tržeb, plus spropitné. Dále nabízíme možnost vlastního nákupu se slevou, zaškolení zdarma a slušné a férové zacházení. Vaše CV nám pošlete prosím prostřednictvím odpovědního formuláře.

Pracovní doba vinotéky na Zborovské (Praha 5 u Anděla), na Budečská (Praha 2) a na Plzeňské v Košířích (Praha 5) je v současné době od 15:00 do 21:00, v sobotu máme přes prázdniny zavřeno, pouze v Košířích od 15:00 do 21:00. Po prázdninách budeme mít otevírací dobu od 14 do 22:00 v sobotu od 15:00 do 21:00 a v neděli v Košířích od 17:00 do 20:00

Děkujeme Vám za vaše CV. 

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 100-150 Kč/hod.
Doporučeno
Vloženo: 03.08.2021 | 14:19 hod.
Termín: od 3.8.2021
Vhodné pro: Studenty
Místo brigády: Praha, Budečská
Druh brigády: Gastronomie
Vložil: Lácha Petr
Štítky:

Vybrali jsme pro Vás další brigády, které by vás mohly zajímat: