Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Raději práci nastalo.cz ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny

- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Letní brigáda v super italské restauraci až 1300/den + dýška


Přidejte se k nám na léto, nabízíme super atmosféru a mezinárodní kolektiv v restauraci Besídka Cucina. Jako součást brigády dostanete i ubytování a jídlo zdarma. Hledáme brigádníky na letní sezónu jako pomocnou sílu za barem a v restauraci. Práce spočívá převážně v nošení talířů na a ze stolů a případná výpomoc vedoucímu směny podle potřeby s přípravou základních nápojů a jejich odnosu zákazníkům. Podívejte se na naše stránky www.besidka.cz.

Obecná atmosféra: Unikátní atmosféra s mezinárodními prvky a možnost přiučit se i italské kuchyni nebo třeba i malbě keramiky (náš sdružený podnik je Keramika Maříž kde si můžete klidně něco namalovat). Během léta se tu pořádá i velmi zábavný festival Slavonice Fest na kterém se můžete dobře pobavit.
Ubytování a jídlo Nabízíme ubytování všem brigádníkům kousek od restaurace v domě který je používaný pouze jako ubytování pro zaměstnance. V době práce nabízíme zdarma jídlo od našich skvělých italských kuchařů takže si určitě pochutnáte.

Plat: Nabízíme stejné hodinovky jako ve velkých městech, podle zkušeností 1000 až 1300 za den, ale na rozdíl od mnoha podniků má obsluha všechna dýška a ty jsou během letní sezóny velmi dobré, i kolem 1000 na den. Pokud je potřeba pomůžeme i s transportem, obzvlásť z Prahy kde také částečně sídlíme.

Flexibilita: Jsme velmi flexibilní s daty a rádi se přizpůsobíme. Nejlepší když můžete vždycky přijet alespoň na týden ale opravdu jsme flexibilní tak se rádi pobavíme o možnostech co by vám vyhovovali. Služby jsou většinou na základu tzv. dlouhého a krátkého týmu, tudíž máte i docela hodně volna.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 1 000-1 300 Kč/den.
Vloženo: 28.06.2021 | 11:13 hod.
Termín: červenec až srpen 2021
Vhodné pro: Studenty, Všechny
Místo brigády: Slavonice, Horní náměstí 522
Druh brigády: Číšník
Vložil: Bohac Anna
Kontakt:
Štítky: Od 15 let Pro studenty Krátkodobé Na léto 2021 Peníze ihned
Ing. Jan Boháč
Ing. Jan Boháč
Bohac Anna

Fotografie pracoviště