Raději práci nastalo.info ?

Brigády

pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Raději práci nastalo.info ?

Brigády

pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o nových brigádách jako první.
Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Všechny Hledat
Město brigády
další města méně měst
Druh brigády
Zpět přehled brigád Vytisknout

Firma

INSOLANCE s.r.o.

www.insolance.cz

Promoagentura

Seznamte se s námi! Počátky společnosti INSOLANCE se tvořily již od roku 2008.

Mateřská kancelář naší společnosti sídlí v Hradci Králové, nicméně naši další pobočku naleznete také v Praze. Tyto dvě pobočky v současné době zajišťují reklamu, promo a distribuci svěřených produktů pro celou Českou republiku.

Naším hlavním úkolem je budování dobrého jména značky všech našich obchodních partnerů, a to vše s citlivým přístupem, profesionalitou a bez nátlaku na zákazníky. 

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše, co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší společnosti a naplnění cílů našich obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, v marketingu a nově také v etiketě.

Pyšníme se také možností velmi zajímavého kariérního růstu pro ambiciózní kolegy a zajištěním všeho potřebného pro rozvoj jejich vlastního podnikání.

Fotografie pracoviště:

Přehled brigád INSOLANCE s.r.o.

BRIGÁDA PRO STUDENTY VŠ A SŠ - HOSTESKA, PROMOTÉR - VÝPLATA IHNED Hledáme vhodné uchazeče na pozici: hosteska, promoter Rozšiřujeme tým hostesek pro jarní sezonu, nabízíme externí spolupráci, nebo formu brigády. Promo akce, beauty eventy a reklamní kampaně v... Hradec Králové jaro, léto 2022 Od 18 letPro studentyDlouhodobéPeníze ihned 11 dnů
BRIGÁDA PRO STUDENTY VŠ A SŠ - HOSTESKA, PROMOTÉR - VÝPLATA IHNED Hradec Králové | Hledáme vhodné uchazeče na pozici: hosteska, promoter Rozšiřujeme tým hostesek pro jarní sezonu, nabízíme externí spolupráci, nebo formu brigády. Promo akce, beauty eventy a reklamní kampaně v... jaro, léto 2022 180-200 Kč/hod. Od 18 letPro studentyDlouhodobéPeníze ihned 11 dnů
180-200 Kč/hod.
BRIGÁDA - LÉTO - HOSTESKA - VÝPLATA IHNED - AŽ 220,-KČ/HOD. Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme kolegy pro reklamní kampaně  a eventy na letní období.Hostesky zajišťují prběh kampaní a akcí,  komunikaci se zákazníky v... Hradec Králové LÉTO Od 18 letDlouhodobéPeníze ihnedVíkendové 11 dnů
BRIGÁDA - LÉTO - HOSTESKA - VÝPLATA IHNED - AŽ 220,-KČ/HOD. Hradec Králové | Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme kolegy pro reklamní kampaně  a eventy na letní období.Hostesky zajišťují prběh kampaní a akcí,  komunikaci se zákazníky v... LÉTO 180-220 Kč/hod. Od 18 letDlouhodobéPeníze ihnedVíkendové 11 dnů
180-220 Kč/hod.