Raději práci nastalo.info ?

Brigády

pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Máme největší nabídku brigád v ČR. Zaregistrujte se a dozvíte se o nich jako první!
Raději práci nastalo.info ?

Brigády

pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Máme největší nabídku brigád v ČR. Zaregistrujte se a dozvíte se o nich jako první!
Kde hledáte?
 
Jakou brigádu?
 
Všechny Hledat
Město brigády
další města méně měst
Zpět přehled brigád Vytisknout

Firma

INSOLANCE s.r.o.

www.insolance.cz

Promoagentura

Seznamte se s námi! Počátky společnosti INSOLANCE se tvořily již od roku 2008.

Mateřská kancelář naší společnosti sídlí v Hradci Králové, nicméně naši další pobočku naleznete také v Praze. Tyto dvě pobočky v současné době zajišťují reklamu, promo a distribuci svěřených produktů pro celou Českou republiku.

Naším hlavním úkolem je budování dobrého jména značky všech našich obchodních partnerů, a to vše s citlivým přístupem, profesionalitou a bez nátlaku na zákazníky. 

Náš obchodní tým žije svým vlastním životem. Neznáme slovo nuda a vše, co nás potkává, přijímáme jako výzvu. Rádi společně plánujeme rozvoj celé naší společnosti a naplnění cílů našich obchodních partnerů. U každého z našich kolegů naleznete profesionalitu, cílevědomost, soužití s firemními hodnotami a cíli. V našich spolupracovnících probouzíme především kreativitu. Víme, že nejšťastnější člověk je ten, kterého práce baví! Díky firemním školením vzděláváme náš tým v oblasti komunikace se zákazníky, v marketingu a nově také v etiketě.

Pyšníme se také možností velmi zajímavého kariérního růstu pro ambiciózní kolegy a zajištěním všeho potřebného pro rozvoj jejich vlastního podnikání.

Fotografie pracoviště:

Přehled brigád INSOLANCE s.r.o.

DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - HOSTESKA - VÝPLATA IHNED - AŽ 220,-KČ/HOD. Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme kolegy pro reklamní kampaně  a eventy na podzimní období. Ideální brigáda s příchodem školního roku jako přivýdělek.Hostesky... Hradec Králové podzim Od 18 letDlouhodobéPeníze ihnedVíkendové 12 dnů
DLOUHODOBÁ BRIGÁDA - HOSTESKA - VÝPLATA IHNED - AŽ 220,-KČ/HOD. Hradec Králové | Přidej se k našemu týmu usměvavých hostesek a promotérů, hledáme kolegy pro reklamní kampaně  a eventy na podzimní období. Ideální brigáda s příchodem školního roku jako přivýdělek.Hostesky... podzim 180-220 Kč/hod. Od 18 letDlouhodobéPeníze ihnedVíkendové 12 dnů
180-220 Kč/hod.
BRIGÁDA PRO STUDENTY VŠ A SŠ - HOSTESKA, PROMOTÉR - VÝPLATA IHNED Hledáme vhodné uchazeče na pozici: hosteska, promoter Rozšiřujeme tým hostesek pro letní a podzimní sezonu, nabízíme externí spolupráci, nebo formu brigády. Promo akce, beauty eventy a reklamní... Hradec Králové léto, podzim Od 18 letPro studentyDlouhodobéPeníze ihned 12 dnů
BRIGÁDA PRO STUDENTY VŠ A SŠ - HOSTESKA, PROMOTÉR - VÝPLATA IHNED Hradec Králové | Hledáme vhodné uchazeče na pozici: hosteska, promoter Rozšiřujeme tým hostesek pro letní a podzimní sezonu, nabízíme externí spolupráci, nebo formu brigády. Promo akce, beauty eventy a reklamní... léto, podzim 180-200 Kč/hod. Od 18 letPro studentyDlouhodobéPeníze ihned 12 dnů
180-200 Kč/hod.