Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a dozvíte se o brigádách jako první!
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Agentura práce Plzeň s.r.o.

Operátor výroby v Plzni na DPČ - 21.500 - 25.500 Kč Plzeň

Požadujeme

Minimálně základní vzdělání, manuální zručnost, pečlivý přístup, zodpovědnost

Nabídka

Třísměnný provoz. Týdenní zálohy na účet

Pracovní náplň

Kompletace plastových částí dveří automobilů

Poznámka

Nové nábory!!!!

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 21500 - 255 Kč za měsíc
Vloženo: 24.04.2024 | 22:33 hod.
Termín:
Vhodné pro: Všechny
Místo brigády: Česká republika
Druh brigády: Jiné
Vložil: Houdková Olga
Kontakt:
Štítky:

Fotografie pracoviště