Raději práci nastalo.info ?

JEDNORÁZOVÉ BRIGÁDY BOHUSLAVICE NAD VLÁŘÍ U nás si seženeš super brigádu v Bohuslavice nad Vláří a okolí ať jsi student, maminka na mateřské dovolené nebo i důchodce. Brigády ověřujeme, abys nenaletěl podvodníkům.

Registrace je ZDARMA!
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

ABZAKOVO spol. s r.o.

OBSLUHA PULTU S MASEM - 172 Kč/hod - Praha

Hledáte práci v oblasti, která se týká prodeje kvalitního masa, uzenin a lahůdek? Pokud ano, máme pro Vás skvělou nabídku! Pracujte jako balič a prodavač/ka masa, uzenin a lahůdek.

Požadujeme

● Plnoletost

● Pracovitost

● Spolehlivost

● Výpis z trestního rejstříku

● Min. 18 let

Nabídka

● Možnost pracovat na ranní a odpolední směny

● V případě oboustranné spokojenosti dlouhodobou spolupráci

● Mzda 172,-/hod.

● Nástup ihned

Pracovní náplň

● Obsluha + doplňování pultů

● Komunikace a obsluha zákazníků

● Kontrola kvality, čerstvosti zboží

● Manipulace s masem

● Kontrola správnosti cen a povinných údajů na cenovkách

● Obsluha pokladny

Poznámka

Pokud máte zájem, odpovězte nám přes inzerát nebo zavolejte zobrazit tel. číslo , naši HR specialisté se s Vámi spojí.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů