OBSLUHA VINOTÉKY PRAHA
Zajímá tě práce s vínem a lidmi? Pro obsluhu vinotéky na Praze 5 a na Praze 2 hledáme uchazeče na pozici "obsluha vinotéky".Znalost enologie není ale nutností, vše tě naučíme. Upřednostňujeme brigádníka, který je pozitivně naladěn, komunikativní a chce se učit novým věcem. Zdravotní průkaz pracovníka v potravinářství je nutností.
Nabízíme Vám vysokou flexibilitu, kterou je VAŠE VOLBA MNOŽSTVÍ SMĚN a VÝPLATA MZDY KAŽDÝ DEN PO UKONČENÉ SMĚNĚ a slušné a férové zacházení. Očekáváme vaše CV, které nám pošlete prostřednictvím odpovědního formuláře. Vhodné jak pro studenty, tak pro důchodce.
Pracovní doba vinotéky na Plzeňské v Košířích (Praha 5) je od 14:00 do 21:00, v sobotu od 15:00 do 21:00. Ve vinotéce na Vinohradech a u Anděla od 15:00 do 22:00, v sobotu od 15:00 do 21:00
Děkujeme Vám za vaše CV, bez něj se neobejdeme a na odpovědi bez CV nebudeme reagovat.
Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení
Doporučeno
Vloženo: | 20.05.2023 | 17:52 hod. |
---|---|
Termín: | ihned |
Vhodné pro: | Všechny |
Místo brigády: | Hlavní město Praha, Budečská, Zborovská, Plzeňská |
Druh brigády: | Zaměstnanec provozu restaurace |
Vložil: | Lácha Petr |
Štítky: |