Raději práci nastalo.info ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny
- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zasílání brigád na e-mail je ZDARMA. Stačí se zaregistrovat.
Raději práci nastalo.info ?

Největší výběr kvalitních brigád pro všechny
- studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zasílání brigád na e-mail je ZDARMA. Stačí se zaregistrovat.

Přivýdělek - zahradnická brigáda


Jde o rozličné práce, např. sbírání větví a polen, pletí, vožení kolečkem, hrabání, sklizeň, třídění, úklidové práce v exteriérech ale i interiérech, sběr bylin, zalévání, pro fyzicky zdatné např. nošení dřeva v lese a přesuny zemin.

..vhodné  pro bio-nadšence pro dlouhodobou spolupráci, je možné využít i intelektuální dovednosti a manuální činnost během kariérního růstu vyvážit.

Při prvotním kontaktu uvítáme a doporučujeme alespoň velice stručný životopis nebo pár řádků motivačního textu. Se zájemcem o tuto brigádu bude nejprve učiněn stručný vstupní pohovor a v případě kladného posouzení bude následovat testovací pracovní den, kdy se předvede na různých vybraných činnostech. Poté budou dohodnuty podmínky případné další spolupráce.

Cena práce pak bude nastavena dohodou  buď podle výkonu nebo v hodinové sazbě se zohledněním kvality práce. Možnost naturálních bonusů (sklízené rostlinné produkce). Výplaty po 14 dnech, výjimečně po týdnech.

V tomto inzerátu je uveden pouze orientační cenový rozsah. Odměna bude přednostně stanovena úkolově.  Při dlouhodobé spolupráci, samostatnosti a vlastní dopravě na externí pracoviště bude odměna adekvátně upravena.

Doba výkonu dohodou, nejlépe pravidelně vybrané dny v týdnu, vždy na 4 až 8 hodin vcelku, u specifických činností i jiný režim. V závislosti na druhu činnosti a dispozicích pracovníka bude dohodnut pevný režim, lze zvolit 1 až 3 dny v týdnu, v případě nepřízně počasí (vedro, déšť) práce v krytu.

Nehledáme pracovníka všestranného, ale potřebujeme nejdříve zjistit nadání pro určité činnosti v pěstitelství, zahradnictví, lesnictví apod. Eko orientace vítána.

Řídíme se heslem "práce musí bavit".

Nástup co nejdříve.

Dobu výkonu práce je možno po dohodě uzpůsobit, např po večerech, i brzo ráno nebo o víkendech.

Odpovědět na inzerátOdpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)
Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů
Ano, chci dostávat podobné nabídky emailem.
Poslat kopii odpovědi na můj email.

Odeslat odpověď
Odpovědí na tento inzerát souhlasím s všeobecnými obchodními podmínkami.
Mzda: 80-180 Kč/hod.
Vloženo: 06.04.2022 | 02:11 hod.
Termín: od jara 2022
Vhodné pro: Studenty
Místo brigády: Jaroměř, Dolany
Druh brigády: Manuální práce
Vložil: Brázda Jiří
Štítky: Od 15 let Pro důchodce Pro studenty Dlouhodobé Krátkodobé Для українців - Pro ukrajince Víkendové
Mgr. Jiří Brázda
Mgr. Jiří Brázda
Brázda Jiří

Fotografie pracoviště