Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zaregistrujte se a najděte si brigádu.
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

FIBRO, spol. s r.o.

KUCHAŘKA/KUCHAŘ NA RANNÍ SMĚNY

Hledáme vhodného kandidáta, který by byl nadšencem oboru gastronomie se zájmem o kuchařinu, cukrařinu i pečení, práci s kvalitními surovinami, chtěl pracovat v kuchyni s moderním technologickým zázemím a stát se pevnou součástí naší kuchyně.

Požadujeme

  • Vyučení (praxe není nutná, ale je vítaná) nebo velký zájem o práci v kuchyni v případě nevyučených zájemců
  • Nadšení pro obor a chuť učit se nové věci
  • Nekonfliktní, přátelskou povahu, samostatnost, loajalitu a odpovědné plnění úkolů

Náplň práce

  • Příprava snídaňového bufetu včetně pečení vlastních desertů, přípravy salátů, kaší a dalších běžných snídaňových jídel
  • Výpomoc s přípravou skupinových menu

Nabízíme

  • Velmi solidní platové ohodnocení v závislosti na schopnostech a zkušenostech (upřesníme na vyžádání)
  • Práci v dlouhém a krátkém týdnu (nebo dle zájmu uchazeče nepravidelně dle domluvy, so + ne 1x za 14 dní) Prac.doba: od 5:30 do 13:30 až 15:30 - dle domluvy a potřeb provozu.
  • Příjemné pracovní prostředí moderní plně klimatizované kuchyně
  • Práce na TPP, v případě zájmu DPP, nebo DPČ. Lze i brigádně, ale pouze dlouhodobě. Nástup možný ihned.

Oceníme:

  • Kreativitu, schopnost hezké úpravy jídel (food styling)
  • Prezentaci vlastních receptů, vymýšlení nových jídel
  • Znalost pečení domácích desertů, pekařských výrobků a cukrařiny

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů