Raději práci nastalo.info ?

NA DOMA BRIGÁDY PRACOVNÍK CALL CENTRA NEMYSLOVICE U nás si seženeš super brigádu v Nemyslovice a okolí ať jsi student, maminka na mateřské dovolené nebo i důchodce. Brigády ověřujeme, abys nenaletěl podvodníkům.

Zaregistrujte se a budeme Vám posílat tajné nabídky před zveřejněním.
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

Friends club s.r.o.

Výkonný/á asistent/ka

Místo pracoviště: Pečky, okres Kolín

Pracovní poměr: práce na plný úvazek

Smluvní vztah: pracovní smlouva (na dobu neurčitou)

Vzdělání: středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou

Jazyky: čeština (výborná) a angličtina (základní)

Benefity: mobilní telefon, možnost si napracovat hodiny, auto i pro soukromé účely, stravenky/příspěvek na stravování, dovolená 5 týdnů, příspěvek na dopravu, možnost občasné práce z domova, notebook, vlastní organizace náplně práce, dog-friendly office

Vhodné i pro: osoby bez praxe, důchodce

Zařazení: administrativní pracovník, vkládání dat do počítače, administrativa

o pozici:

Hledáme samostatného asistenta/ku na plný úvazek. Očekáváme milého, skromného, zodpovědného a učenlivého člověka.

Práce je vhodná i pro absolventy bez zkušeností, ale s chutí se rozvíjet a dobrým charakterem.

Náplň práce:

- administrativní podpora majitelů firem

- organizační a výběrové řízení na produkty a služby

- komunikace se zaměstnanci a partnery

- evidence, supervize, kontrola a reporting zaměstnanců

- podpora jednatele společnosti v běžných životních situacích (nákupy, starost o kancelář, příprava podkladů na jednání apod.)

Pracovní doba je pevná od 8:15 do 16:45.

Požadujeme:

- znalost uživatelská na PC, MS Office

- řidičský průkaz sk. B

- psaní všemi deseti, či rychlé psaní

- organizační a dobré komunikační dovednosti

- trestní bezúhonnost

- poctivost a preciznost, příjemné a slušné vystupování

- asertivitu a ochotu

Nabízíme:

- zavedenou společnost rodinného typu

- platový růst

- slevy na pohonné hmoty a obědy

- příjemné a přátelské pracovní prostředí

- po zapracování až 5 týdnů dovolené (dle pracovních výsledků)

Nástup možný ihned. Hledáme někoho na stálo, zakládáme si na dlouhodobé spolupráci.

V případě zájmu nám, prosím, zašlete svůj životopis a těšíme se na případnou spolupráci.

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů