Raději práci nastalo.info ?

Brigády pro všechny - studenty, od 15 let, nezaměstnané, ženy na mateřské dovolené i důchodce. Všechny brigády ověřujeme, zaručujeme se za solidní chování.

Zasílání brigád na e-mail je ZDARMA. Stačí se zaregistrovat.
NaBrigádu.info
HRportals.cz s.r.o.
Zadarmo v Google play
Nainstalovat

Inzerát již není k dispozici

EMONA KRONI s.r.o.

HPP 👷‍♂️ PRACOVNÍK VE VÝROBĚ dílů do automobilů až 37,000 Kč + stravné

Pracovník ve výrobě interierových dílů do automobilů až 37,000 Kč + stravné

Pro oblast: Přeštice - doprava z centra Plzně zajištěna (20 minut)

Náplň práce:

  • výroba interierových částí pro osobní automobily
  • obsluha strojních zařízení
  • dokončovací a kontrolní činnost výrobků

Požadujeme:

  • manuální zručnost
  • ochotu pracovat ve třísměnném provozu
  • spolehlivost
  • práce vhodná pro muže

Nabízíme:

  • stabilní práci na HPP v čistém a moderním provozu
  • 30 000 - 37 000,- Kč měsíčně
  • základní mzda 29 428,-Kč + osobní ohodnocení až 5 900,- Kč + nadstandardní příplatky
  • příspěvek na stravování 107,10,- Kč/směna
  • placené přesčasy
  • práce ve třísměnném provozu

Benefity:

  • 25 dní placené dovolené
  • doprava z centra Plzně zajištěna nebo příspěvek na vlastní dopravu 3,25,- Kč/km
  • v případě potřeby zajistíme ubytování v Plzni

Nástup: IHNED

Odpovědět na inzerát Odpovězte rychleji po přihlášení

Přidat soubor
s životopisem (CV)

Tímto si vytvoříte účet a získáte přístup k tajným nabídkám.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů